AWM-PAK

Niezawodny partner w pakowaniu

AWM-PAK Sp. z o.o. Sp. K.

ul. Heliotropów 21

04-796 Warszawa

tel. / fax . : +48 22 612 63 11

email : biuro@awmpak.pl

Maszyny pakujące BVM

To sprzęt od podstaw zaprojektowany do pełno-automatycznego opakowywania produktów. Urządzenia te zapracowały sobie na opinię w pełni niezawodnych, trwałych i niezwykle wydajnych, dzięki swoim unikalnym właściwościom. Maszyny pakujące posiadają rozbudowane parametry, dzięki czemu mogą być dostosowane do indywidualnych potrzeb i preferencji. Urządzenia dostosowane mogą być do samodzielnej pracy bądź pracować jako część rozbudowanej linii.

Proponowane przez nas maszyny pakujące znajdują zastosowanie w wielu różnych obszarach także dla sektora poligraficznego oraz przedsiębiorstw zajmujących się kolportażem i wysyłką. Wszędzie tam, gdzie wdrażaliśmy urządzenia, nowi właściciele chwalą sobie ich niemal całkowitą bezawaryjność i efektywność oraz wydajność pracy. To maszyny do pakowania na miarę XXI wieku. W naszej ofercie znajdziecie Państwo warianty przeznaczone do opakowań różnego typu. Zachęcamy do zapoznania się z poszczególnymi z nich. Chętnie też udzielimy pomocy przy doborze najlepszego rozwiązania.

Nowości:

Od 2 maja 2013 r nasza firma została oficjalnym dystrybutorem maszyn firmy BVM na Polskę.

Zapraszamy Państwa do naszego salonu w Warszawie na prezentację najnowszej generacji automatu BVM Compacta 5022 z tunelem obkurczającym SC 4530 SD do pakowania w folię. Na miejscu oferujemy możliwość przeprowadzenie prób jakościowo – wydajnościowych pakowania Państwa produktów.

Salon czynny od poniedziałku do piątku w godzinach od 9 do 17.

Zainteresowanych prosimy o wcześniejsze umówienie terminu. Serdecznie zapraszamy !

Partnerzy: