AWM-PAK

Niezawodny partner w pakowaniu

AWM-PAK Sp. z o.o. Sp. K.

ul. Heliotropów 21

04-796 Warszawa

tel. : +48 22 612 63 11

email : biuro@awmpak.pl

Banderolownice / maszyny do banderolowania

Oferujemy wysokowydajne banderolownice JD 240 i JD 150 F japońskiej firmy TAIYO SEIKI CO., LTD. z Osaki.

Nasi partnerzy korzystając z najlepszych dostępnych komponentów i wykorzystując doskonałe technologie produkcji, wykonują maszyny do banderolowania o solidnych konstrukcjach i niezawodne w działaniu. W naszej ofercie znajdują się urządzenia na taśmy o szerokości 20, 25, 30, 40 mm, Sprawdzają się one w pracy na białych lub brązowych taśmach papierowych oraz przeźroczystych taśmach z polipropylenu, nadając się idealnie do banderolowania różnego rodzaju artykułów – w tym wyrobów poligraficznych.

Oferujemy wersje stołowe, a także z mobilnymi statywami z dużymi magazynami / odwijaczami taśmy . Na specjalne zamówienie wykonujemy maszyny banderolujące dostosowane do wkomponowania w automatyczne linie pakujące Wszystkie nasze urządzenia odpowiadają normom CE.

 

Produkty

 

Nowości:

Od 2 maja 2013 r nasza firma została oficjalnym dystrybutorem maszyn firmy BVM na Polskę.

Zapraszamy Państwa do naszego salonu w Warszawie na prezentację najnowszej generacji automatu BVM Compacta 5022 z tunelem obkurczającym SC 4530 SD do pakowania w folię. Na miejscu oferujemy możliwość przeprowadzenie prób jakościowo – wydajnościowych pakowania Państwa produktów.

Salon czynny od poniedziałku do piątku w godzinach od 9 do 17.

Zainteresowanych prosimy o wcześniejsze umówienie terminu. Serdecznie zapraszamy !

Partnerzy: