AWM-PAK

Niezawodny partner w pakowaniu

AWM-PAK Sp. z o.o. Sp. K.

ul. Heliotropów 21

04-796 Warszawa

tel. / fax . : +48 22 612 63 11

email : biuro@awmpak.pl

Taśmy polipropylenowe

Nasza oferta obejmuje taśmy polipropylenowe do wiązarek półautomatycznych i automatycznych, jak również do ręcznego pakowania.

Polipropylenowa taśma pakowa (bandująca) to niezwykle mocny i odporny na zerwanie materiał, który pozwala na skuteczne pakowanie paczek i palet praktycznie dowolnej wielkości. Produkt sprawdza się także w stabilizowaniu załadunku towaru na paletach magazynowych. Polipropylen to materiał odporny na odkształcenia, zerwanie, a także szkodliwe oddziaływanie czynników zewnętrznych, takich jak promieniowanie UV, wilgoć czy wahania temperatur. Jako dystrybutor maszyn pakujących oferujemy taśmy pakowe z polipropylenu w różnych wariantach szerokości. Produkt jest sprawdzoną alternatywą dla taśm poliestrowych i stalowych. Nadaje się do zastosowania w wiązarkach automatycznych i półautomatycznych, jak również przy użyciu narzędzi ręcznych, tzw. zaciskaczy.

 

W ofercie dostępne są również akcesoria do taśm polipropylenowych, takie jak:

  • – zapinki druciane
  • – zapinki metalowe
  • – zapinki plastikowe
  • – mobile wózki / odwijacze taśmy

Nowości:

Od 2 maja 2013 r nasza firma została oficjalnym dystrybutorem maszyn firmy BVM na Polskę.

Zapraszamy Państwa do naszego salonu w Warszawie na prezentację najnowszej generacji automatu BVM Compacta 5022 z tunelem obkurczającym SC 4530 SD do pakowania w folię. Na miejscu oferujemy możliwość przeprowadzenie prób jakościowo – wydajnościowych pakowania Państwa produktów.

Salon czynny od poniedziałku do piątku w godzinach od 9 do 17.

Zainteresowanych prosimy o wcześniejsze umówienie terminu. Serdecznie zapraszamy !

Partnerzy: