AWM-PAK

Niezawodny partner w pakowaniu

AWM-PAK Sp. z o.o. Sp. K.

ul. Heliotropów 21

04-796 Warszawa

tel. : +48 22 612 63 11

email : biuro@awmpak.pl

Serwis maszyn pakujących

Prowadzimy autoryzowany serwis maszyn pakujących, a także świadczymy usługi związane z naprawą wszelkiego rodzaju urządzeń pakujących dostępnych na polskim rynku.

Zapewniamy usługi gwarancyjne i pogwarancyjne na najwyższym poziomie,proponujemy krótkie terminy realizacji i szybką dostawę oryginalnych części zamiennych.

Wykonujemy kompleksowe naprawy bieżące i remonty kapitalne maszyn oraz urządzeń. Nasz serwis zgrzewarek oferuje kompleksową obsługę techniczną obejmującą maszyny pakujące. Przeprowadzane przez nas naprawy są realizowane sprawnie i możliwie szybko, co pozwala Klientom skrócić do minimum czas przestojów w produkcji, spowodowanych awarią. Remonty generalne wykonujemy w naszej siedzibie w Warszawie lub na specjalne życzenie – u Klienta.

Oferujemy diagnostykę, przeglądy okresowe, regenerację oraz dobór i dostawę części zamiennych. Niezależnie od tego, czy chcą Państwo wyeliminować usterkę, czy przeprowadzić jej przegląd i upewnić się, że wszystko działa poprawnie, nasze kompleksowe usługi z pewnością okażą się pomocne.

Zatrudniani przez nas fachowcy, to wykwalifikowani specjaliści, którzy posiadają zarówno gruntowną wiedzę techniczną, jak i bogate doświadczenie praktyczne, obejmujące naprawę zgrzewarek. Zapraszamy do korzystania z usług naszego serwisu.

 

Kontakt do serwisu AWMpak :
Ul. Heliotropów 21
04-796 Warszawa
Tel.: +48 22 612 63 11

email : serwis@awmpak.pl

Nowości:

Od 2 maja 2013 r nasza firma została oficjalnym dystrybutorem maszyn firmy BVM na Polskę.

Partnerzy: