AWM-PAK

Niezawodny partner w pakowaniu

AWM-PAK Sp. z o.o. Sp. K.

ul. Heliotropów 21

04-796 Warszawa

tel. / fax . : +48 22 612 63 11

email : biuro@awmpak.pl

Kartoniarki – maszyny do produkcji i składania kartonów

Proponujemy wysokiej jakości urządzenia, które zdecydowanie ułatwiają prace logistyczne. Urządzenie sprawdza się świetnie na liniach technologicznych w obszarze wytwórstwa opakowań jako maszyna do produkcji opakowań kartonowych. Może być także wykorzystywane w dowolnym innym segmencie o odmiennym profilu produkcyjnym. Pozwala bowiem w krótkim czasie przygotować dostosowane do indywidualnych potrzeb opakowanie.

Maszyna do produkcji opakowań przez nas prezentowana to wyrób szwajcarskiej marki Verpama AG, słynącej na arenie międzynarodowej z wyrobu najlepszych tego rodzaju urządzeń. Firma została założona w 1964 roku i jest obecnie wiodącym dostawcą kartoniarek. Jej wyroby wykorzystywane są między innymi w segmencie przemysłu spożywczego, farmaceutycznego i wielu innych.

Oferowana przez nas składarko sklejarka do kartonów odznacza się łatwą regulacją, co pozwala na wykonanie przedmiotu w pełni odpowiadającego indywidualnym potrzebom i preferencjom. Jednocześnie te możliwości zapewniają bardzo szybką zmianę ustawień, co gwarantuje płynność produkcji. Ponadto urządzenie dostępne w naszym asortymencie odznacza się doskonałą wydajnością i niskim poziomem awaryjności. Związane z nim koszty utrzymania są niskie.

 

Produkty

 

Nowości:

Od 2 maja 2013 r nasza firma została oficjalnym dystrybutorem maszyn firmy BVM na Polskę.

Zapraszamy Państwa do naszego salonu w Warszawie na prezentację najnowszej generacji automatu BVM Compacta 5022 z tunelem obkurczającym SC 4530 SD do pakowania w folię. Na miejscu oferujemy możliwość przeprowadzenie prób jakościowo – wydajnościowych pakowania Państwa produktów.

Salon czynny od poniedziałku do piątku w godzinach od 9 do 17.

Zainteresowanych prosimy o wcześniejsze umówienie terminu. Serdecznie zapraszamy !

Partnerzy: