AWM-PAK

Niezawodny partner w pakowaniu

AWM-PAK Sp. z o.o. Sp. K.

ul. Heliotropów 21

04-796 Warszawa

tel. : +48 22 612 63 11

email : biuro@awmpak.pl

Kartoniarki – maszyny do produkcji i składania kartonów

Proponujemy wysokiej jakości maszyny, które zdecydowanie ułatwiają prace logistyczne. Urządzenia sprawdzają się świetnie na liniach technologicznych w obszarze wytwórstwa opakowań, jako maszyny do produkcji opakowań kartonowych. Mogą być także wykorzystywane w dowolnym innym segmencie o odmiennym profilu. Maszyna tego typu pozwala bowiem w krótkim czasie przygotować opakowanie dostosowane do indywidualnych potrzeb. Z tego powodu kartoniarka stanowi niezbędne wyposażenie każdego zakładu zajmującego się produkcją towarów.

Oferowane składarko-sklejarki to automatyczne urządzenia, które służą do klejenia opakowań wykonanych z tektury falistej lub litej. Składarko-sklejarki to jedne z ostatnich urządzeń, do których, w procesie produkcyjnym, trafiają opakowania. Zastosowanie maszyny tego typu pozwala bardzo szybko złożyć oraz skleić pudełka, przygotowując je do umieszczenia w nich zawartości. Jej wykorzystanie znacznie przyspiesza proces produkcyjny.

Prezentowana przez nas składarko-sklejarka opakowań to wyrób szwajcarskiej marki Verpama AG, słynącej na arenie międzynarodowej z wyrobu najlepszych urządzeń tego rodzaju. Firma została założona w 1964 roku i jest obecnie wiodącym dostawcą kartoniarek. Jej wyroby wykorzystywane są między innymi w segmencie przemysłu spożywczego, farmaceutycznego i wielu innych.

Oferowane przez nas urządzenia odznaczają się łatwą regulacją, co pozwala na wykonanie przedmiotu w pełni odpowiadającego indywidualnym potrzebom i preferencjom. Jednocześnie te możliwości zapewniają bardzo szybką zmianę ustawień, co gwarantuje płynność produkcji. Ponadto urządzenie dostępne w naszym asortymencie odznacza się doskonałą wydajnością i niskim poziomem awaryjności. Związane z nim koszty utrzymania są niskie. Maszyny, których dystrybutorem jesteśmy, są najnowszej generacji składarko-klejarkami, wyróżniające się znaczną precyzją. Mogą być wykorzystywane do składania kartonów o różnych rozmiarach. Dzięki nim możliwa jest sprawne składanie pudełek, co umożliwiaj znacznie zwiększeni szybkości przerobowej.

 

Produkty

 

Nowości:

Od 2 maja 2013 r nasza firma została oficjalnym dystrybutorem maszyn firmy BVM na Polskę.

Zapraszamy Państwa do naszego salonu w Warszawie na prezentację najnowszej generacji automatu BVM Compacta 5022 z tunelem obkurczającym SC 4530 SD do pakowania w folię. Na miejscu oferujemy możliwość przeprowadzenie prób jakościowo – wydajnościowych pakowania Państwa produktów.

Salon czynny od poniedziałku do piątku w godzinach od 9 do 17.

Zainteresowanych prosimy o wcześniejsze umówienie terminu. Serdecznie zapraszamy !

Partnerzy: