AWM-PAK

Niezawodny partner w pakowaniu

AWM-PAK Sp. z o.o. Sp. K.

ul. Heliotropów 21

04-796 Warszawa

tel. / fax . : +48 22 612 63 11

email : biuro@awmpak.pl

Zgrzewarki do folii

W naszej ofercie znajdują się zgrzewarki do folii o zróżnicowanych parametrach, dedykowane do prac o odmiennym charakterze. Proponujemy urządzenia sygnowane nazwą renomowanej europejskiej firmy, jak niemiecka marka Kopp, czy włoski producent Smipack.

Zgrzewarki do folii stanowią bardzo rozległą grupę urządzeń dedykowanych do czynności pakujących. Urządzenia mogą być wykorzystane do pakowania np. płyt CD, książek, czasopism, kosmetyków, itp. Zastosowanie opakowania z folii chroni zawartość przed czynnikami zewnętrznymi. Maszyny pozwalają na szybsze i dokładniejsze pakowanie towarów.

W naszym asortymencie znajduje się sprzęt, spełniający oczekiwania najbardziej wymagających Klientów. Posiadamy maszyny dostosowane do odmiennych potrzeb, w tym: urządzenia komorowe/kloszowe, kątowe (współpracujące z tunelami termokurczliwymi), liniowe, ręczne, impulsowe lub stałocieplne ze zgrzewami o szerokości od 3 do 12 mm.

Oferujemy maszyny do folii i materiałów termozgrzewalnych takich jak :

  • Poliolefina
  • Polietylen
  • Polipropylen
  • PVC
  • folii powlekanych Alu ( ALU/PE, ALU / PP )
  • papierów powlekanych
  • inne termozgrzewalne materiały kompozytowe

Nasza oferta jest skierowana do firm , którym zależy na zwiększeniu efektywności procesu pakowania. To usprawnienia zapewniające łatwe, szybkie, dokładne i estetyczne wykonanie czynności pakowania.

W zależności od potrzeb i oczekiwań Klientów jesteśmy w stanie dobrać urządzenie, które w najbardziej optymalny sposób będzie w stanie zapakować produkty przy zachowaniu żądanej jakości i wydajność oraz przy odpowiednim nakładzie finansowym.

 

Produkty

 

Nowości:

Od 2 maja 2013 r nasza firma została oficjalnym dystrybutorem maszyn firmy BVM na Polskę.

Zapraszamy Państwa do naszego salonu w Warszawie na prezentację najnowszej generacji automatu BVM Compacta 5022 z tunelem obkurczającym SC 4530 SD do pakowania w folię. Na miejscu oferujemy możliwość przeprowadzenie prób jakościowo – wydajnościowych pakowania Państwa produktów.

Salon czynny od poniedziałku do piątku w godzinach od 9 do 17.

Zainteresowanych prosimy o wcześniejsze umówienie terminu. Serdecznie zapraszamy !

Partnerzy: