AWM-PAK

Niezawodny partner w pakowaniu

AWM-PAK Sp. z o.o. Sp. K.

ul. Heliotropów 21

04-796 Warszawa

tel. / fax . : +48 22 612 63 11

email : biuro@awmpak.pl

Zgrzewarki z serii FP

Pakowarki z tunelem obkurczającym

W jakiejkolwiek działalności handlowej stale rośnie zapotrzebowanie na tanie, proste i szybkie rozwiązania dotyczące pakowania małych i średnich produktów. Maszyny produkowane przez SMIPACK stanowią odpowiednie rozwiązania dzięki niesłychanej różnorodności ich zastosowań. Seria SL komorowych pakowarek kątowych zawiera dwa modele przeznaczone do produkcji do 300 opakowań/godzinę
  • Ręczne i półautomatyczne pakowarki ze zgrzewarką kątową z serii FP560 – FP560A – FP870A cechuje wyjątkowa jakość ceny oraz modułowość budowy. Wszystkie modele z tej gamy mogą pracować z lub bez tunelu obkurczającego. W porównaniu z tradycyjnymi kloszowymi pakowarkami kątowymi, gama FP oferuje wyższą produktywność, jak również możliwość stosowania oprócz tradycyjnej folii termokurczliwej także folię polietylenową. Linia ręczna i półautomatyczna odpowiednia jest do produkcji do 1500 opakowań/gordzinę.

Katalog:

Nowości:

Od 2 maja 2013 r nasza firma została oficjalnym dystrybutorem maszyn firmy BVM na Polskę.

Zapraszamy Państwa do naszego salonu w Warszawie na prezentację najnowszej generacji automatu BVM Compacta 5022 z tunelem obkurczającym SC 4530 SD do pakowania w folię. Na miejscu oferujemy możliwość przeprowadzenie prób jakościowo – wydajnościowych pakowania Państwa produktów.

Salon czynny od poniedziałku do piątku w godzinach od 9 do 17.

Zainteresowanych prosimy o wcześniejsze umówienie terminu. Serdecznie zapraszamy !

Partnerzy: