AWM-PAK

Niezawodny partner w pakowaniu

AWM-PAK Sp. z o.o. Sp. K.

ul. Heliotropów 21

04-796 Warszawa

tel. / fax . : +48 22 612 63 11

email : biuro@awmpak.pl

Maszyny pakujące BVM

To sprzęt od podstaw zaprojektowany do pełno-automatycznego opakowywania produktów. Urządzenia te zapracowały sobie na opinię w pełni niezawodnych, trwałych i niezwykle wydajnych, dzięki swoim unikalnym właściwościom. Maszyny pakujące posiadają rozbudowane parametry, dzięki czemu mogą być dostosowane do indywidualnych potrzeb i preferencji. Urządzenia dostosowane mogą być do samodzielnej pracy bądź pracować jako część rozbudowanej linii.

 

Proponowane przez nas maszyny pakujące znajdują zastosowanie w wielu różnych obszarach także dla sektora poligraficznego oraz przedsiębiorstw zajmujących się kolportażem i wysyłką. Wszędzie tam, gdzie wdrażaliśmy urządzenia, nowi właściciele chwalą sobie ich niemal całkowitą bezawaryjność i efektywność oraz wydajność pracy. To maszyny do pakowania na miarę XXI wieku. W naszej ofercie znajdziecie Państwo warianty przeznaczone do opakowań różnego typu. Zachęcamy do zapoznania się z poszczególnymi z nich. Chętnie też udzielimy pomocy przy doborze najlepszego rozwiązania.

 

Już od kilku lat jesteśmy dystrybutorem maszyn marki bvm, są to między innymi modele:

 

  • Compacta: przeznaczone są do pełno-automatycznego owijania produktów w folie PE, PCV oraz Poliolefinowe. Model compacta sterowany jest przy pomocy czujników i przystosowany do pracy w linii. Produkty mogą być podawane do urządzenia ręcznie lub automatycznie.
  • Malimaster: przeznaczona jest do foliowania broszur, gazet, katalogów i innych materiałów, które będą wysłane dalej. Ta maszyna pakująca tworzy z taśmy foliowej woreczki na kształt torebki. Doskonale sprawdzi się w firmach zajmujących się kolportażem, a także wysyłką pocztową.
  • Straffpacker: za jej pomocą produkty owijane są w folię w postaci taśmy, którą naciąga się na nie za pomocą gumowych wałków. W ten sposób możliwe jest utworzenie równych produktów, które po zapakowaniu tworzą równy pakiet, np. zgrzewka butelek, puszek. Taki pakiet umieszcza się w tunelu, gdzie pod wpływem ciepła obkurcza się na produktach zapewniając im stabilność.

Ponadto pośród urządzeń BVM dostępne są również tunele termokurczliwe, w których umieszcza się produkty, np. w procesie banderolowania folią. Tunele termokurczliwe pomagają idealnie dopasować folię do kształtu przedmiotu, dzięki czemu pakiety są stabilne. Co więcej chronią zawartość przed przypadkowym otwarciem, uszkodzeniem, a także czynnikami zewnętrznymi takimi, jak opady, promienie UV.

 

Urządzenia pakujące bvm to szeroki wybór modeli mających różne zastosowanie i przeznaczonych do pakowania odmiennych typów produktów. W ten sposób możliwe jest dostosowanie go do produktu.

 

Produkty

 

Nowości:

Od 2 maja 2013 r nasza firma została oficjalnym dystrybutorem maszyn firmy BVM na Polskę.

Zapraszamy Państwa do naszego salonu w Warszawie na prezentację najnowszej generacji automatu BVM Compacta 5022 z tunelem obkurczającym SC 4530 SD do pakowania w folię. Na miejscu oferujemy możliwość przeprowadzenie prób jakościowo – wydajnościowych pakowania Państwa produktów.

Salon czynny od poniedziałku do piątku w godzinach od 9 do 17.

Zainteresowanych prosimy o wcześniejsze umówienie terminu. Serdecznie zapraszamy !

Partnerzy: