O firmie

Sprzedajemy, wdrażamy i serwisujemy przemysłowe linie pakujące. Do naszych najważniejszych atutów należy wysoka jakość oferowanego sprzętu i bogata wiedza techniczna. Reprezentujemy wiodące marki, dzięki którym możesz być spokojny, że wybrana maszyna będzie służyła przez długie lata.

Firma Awm-pak Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Spółka komandytowa jest spółką w sektorze firm oferujących maszyny pakujące – banderolownice, składarko-sklejarki, kartoniarki, ręczne zgrzewarki do folii termokurczliwych i inne. Charakteryzuje nas duża wiedza techniczna, wieloletnie doświadczenie w branży, a także indywidualne podejście do potrzeb każdego klienta. Zapewniamy kompleksowe rozwiązania, doradztwo techniczne i profesjonalną obsługę.

W naszej ofercie znajduje się również sprawdzona folia termokurczliwa pochodząca od jednego z największych producentów, firmy Bollore (Francja);
Nasza oferta to:

  • automatyczne maszyny i linie do pakowania

  • zgrzewarki kątowe i ręczne zgrzewarki do folii polietyleonowych i aluminiowych
  • drukarki termiczne i termo transferowe
  • banderolownice (maszyny do banderolowania)
  • materiały opakowaniowe i eksploatacyjne

  • serwis techniczny

 

Zapewniamy oryginalne części zamienne oraz doskonałej jakości materiały eksploatacyjne.
Serwis techniczny oferuje opiekę gwarancyjną i pogwarancyjną.

MASZYNY PAKUJĄCE BVM

Od 2013 roku AWM-PAK jest wyłącznym dystrybutorem maszyn BVM w Polsce. Oferujemy zaawansowane maszyny pakujące, które zwiększają wydajność i efektywność produkcji. Nasz zespół specjalistów zapewnia wsparcie i doradztwo w doborze odpowiednich urządzeń. Zapraszamy do kontaktu z naszym działem handlowym w celu uzyskania szczegółowych informacji i oferty produktów BVM.

Partnerzy