Serwis maszyn pakujących

Prowadzimy autoryzowany serwis maszyn pakujących, a także świadczymy usługi związane z naprawą wszelkiego rodzaju urządzeń pakujących dostępnych na polskim rynku. Zatrudniani przez nas fachowcy to wykwalifikowani specjaliści, którzy posiadają zarówno gruntowną wiedzę techniczną, jak i bogate doświadczenie praktyczne. Zapraszamy do kontaktu!

Usługi gwarancyjne i pogwarancyjne

Do każdego klienta podchodzimy indywidualnie. Proponujemy krótkie terminy realizacji i szybką dostawę oryginalnych części zamiennych.

Bieżące i kompleksowe naprawy maszyn

Nasz serwis oferuje kompleksową obsługę techniczną obejmującą maszyny pakujące. Przeprowadzane przez nas naprawy są realizowane sprawnie i możliwie szybko, co pozwala Klientom skrócić do minimum czas spowodowanych awarią przestojów w produkcji. Remonty generalne wykonujemy w naszej siedzibie w Warszawie lub na specjalne życzenie – u klienta.

Diagnostyka, przeglądy okresowe i części zamienne

Niezależnie od tego, czy chcą Państwo wyeliminować usterkę, czy przeprowadzić jej przegląd i upewnić się, że wszystko działa poprawnie, nasze kompleksowe usługi z pewnością okażą się pomocne.

SERWIS AWM-PAK

Ul. Heliotropów 21
04-796 Warszawa
Tel.: +48 22 612 63 11
email : serwis@awmpak.pl